O nás

Eshop Kvalitný výber prevádzkuje spoločnosti Aurora Import s.r.o. Jej profesionálny manažment má viac viac ako 22 ročné skúsenosti s predajom a distribúciou domácich potrieb a kuchynských riadov. Sme špecialisti na predaj moderného kuchynského náčinia a riadu pre rôzne segmenty zákazníkov. Od spotrebiteľov v domácnostiach až po veľkoodberateľov. Vyberie si u nás každý a hlavne za rozumné ceny. Navyše pri objednávke nad 100 € je doprava zadarmo.

Okrem praktických tovarov akými sú sady hrncov, kuchárske nože, kuchynské spotrebiče, panvice všetkých druhov, podľa použitia a aktuálnych trendov, sme aj veľký nadšenci a fanúšikovia tovarov oku lahodiacich a malebných, ktorými sú umelecky stvárnené vianočné dedinky od značky Lemax. Eshop Kvalitný výber ich po prvý krát a ako prvý z predajcov priniesol na slovenský trh v premiére ku Vianociam 2019. Prepracované miniatáry porcelánových zasnežených domčekov a veselú tematiku strašidelného halloweenského mestečka Spooky Town, ktoré v našich končinách boli úplnou novinkou, sa z roka na rok stali populárnejšími a vyhľadávanými sezónnymi tovarmi. V súčastnosti sa zasnežené dedinky Lemax tešia zaslúženému úspechu nielen na Slovenku, ale aj v Čechách.

Svoju prácu a úlohu byť vám k dispozícii vždy keď potrebujete sa snažíme plniť najlepšie ako sa dá. Napriek tomu sa neustále pokúšame vylepšovať služby, ktoré vám môžme ponúknuť. Už nemusíte chodiť do preplnených obchodov, nakupujte v kľude z pohodlia Vášho domova.


Nakupovať u nás je relax a zábava!


V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom telefonického kontaktu, ktorý nájdete v hornej časti tejto stránky, alebo emailovou poštou.

Na záver krátke video pre vaše nové inšpirácie.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup. 

 

Napísali o nás:

Dôležité odkazy Granitový riad vs. mramorový riad - porovnanie materiálov a rozdiely

Granitový riad vs. mramorový riad - porovnanie materiálov a rozdiely

Vnutorná úprava kameninových riadov, sa u výrobcu Berlingerhaus delí do dvoch skupín. Mramor a žula. Oba sú to krásne a kvalitné materiály. Estetický rozdiel medzi mramorovou a žulovou úpravou je otázkou vkusu. Niektorí užívatelia dávajú prednosť tvrdosti a jednotnému vzhľadu žuly. Iní dávajú prednosť mramoru pre svoju eleganciu a hladký vzhľad.


Luxusné domčeky značky Lemax opäť na Slovensku

Luxusné domčeky značky Lemax opäť na Slovensku

Luxusné porcelánové domčeky od značky Lemax po prvý krát eshop Kvalitný výber priniesol v premiére na Slovenský trh v spolupráci s výrobcom k Vianociam 2019. Všetci v eshope sa tešíme tomu, že po dlhých rokoch čakania v našej ponuke opäť pribudne nová kolekcia očarujúcich domčekov a vianočných dediniek, ktoré v plnej kráse predstavíme k tohotoročným Vianociam 2024. Výrobca Lemax je od roku 1990 celosvetovým lídrom vo výrobe zberateľských miniatúr, jedinečných vianočných, halloweenských a taktiež tematicky celoročných, detailne prepracovaných porcelánových domčekov.


Lemax - ako z malej myšlienky vznikol veľkolepý projekt

Lemax - ako z malej myšlienky vznikol veľkolepý projekt

Príbeh o vzniku teraz už jednej z najznámejších značiek patriacej k celosvetovým lídrom vo výrobe porcelánových osvetlených dediniek, je takmer taký zriedkavý a očarujúci ako svietiace domčeky, ktoré vyrábajú.

Rádce

Ako si vybrať správnu sadu hrncov do vašej kuchyne?

Ako si vybrať správnu sadu hrncov do vašej kuchyne?

Dobrých hrncov nikdy nie je dosť! Obzvlášť, keď okrem varenia treba stihnúť zamestnanie, a každodennú rutinu povinností. Hrnce s mramorovým povrchom spĺňajú všetky kritéria, aby sa varenie stalo pre vás radosťou. Zabudnite na únavné státie pri sporáku a neustále miešanie surovín. Odteraz sa do kuchyne budte tešiť!